Doğa İşitme Kimdir?

 

1999 dan beri Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan ekibimiz 2013 yılında Doğa İşitme Cihazları firmasını kurdu.

İşitme Sağlığı, implant işitme cihazı,Odyolojik ekipmanlar ve Medikal olmak üzere faaliyet gösteren Doğa İşitme Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji alanında da yatırımlarını sürdürmekle beraber  600 m2 den oluşan şubeleri ve 11 çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğa İşitme Cihazları’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. İşitme kayıplı Çocukların eğitim hayatından geri kalmaması programlanmakta ve İşitme kayıplı Yetişkinlerin aile, iş ve sosyal hayatlarından mahrum kalmaması hedeflenmektedir.Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Doğa İşitme Cihazları dünya ölçeğinde saygın marka Siemens&Signia ile yaptığı iş birliğiyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmekte, ülkemizin bir çok şehrinden ve dünyanın bir çok ülkesinden vatandaşlar işitme çözümü için gelmektedir. Doğa İşitme Grubu’nun, İşitme Cihazlarında bünyesinde Siemens&Signia markasını bulunduran uluslararası Sivantos Group gibi büyük küresel oyuncu ile iş birliği bulunuyor.

 

Neden Doğa İşitme ?

Doğa Grubu’nun yönetim yaklaşımı, Bebek, Çocuk, Genç, Yetişkin, ve orta ileri yaşta bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Doğa İşitme Cihazları, Periyodik eğitim çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor.Firmanın işitme sağlığı  projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.

İşitme kayıplı bireyler hakkında sorumluluklarının bilincinde olan Doğa işitme Cihazları, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken,sürekli devam eden periyodik eğitim kadrosu ile işitme kayıplı bireylerin hayat kalitesine katkı sağlıyor.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğa İşitme Cihazları, 600m2 de vermiş olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını müşterilerine ulaştırmayı en iyi şekilde değerlendiriyor. Doğa İşitme Cihazları vatandaşlarımıza ve ülkemize faydalı olacağına inandığı iş birliği ve eğitim fırsatlarını değerlendirmeye devam ediyor.

 

Doğa İşitme Hizmet Anlayışı

Her gün evimize misafirlerimiz gelecek gibi hazırlanırız. Aslında işitme kayıplı bireyler bizlerin ailesine katılan bireylerdir. Hastalarımız geldiklerinde öncelikle bekleme alanlarında soğuk ve sıcak içeceklerimiz ve yöresel ikramlarımız ile kısa süre dinlendirilir. O esnada hastanın genel şikayetlerini konuşur ve kafamızda kişinin yaşam standartlarına ve bütcesine uygun işitme cihazlarına karar veririz. Daha sonra hastamızı işitme cihazı denemesi için odalarımıza alırız. Hastalarımıza cihazlar deneriz ve hastalarımızın işitsel işitme kaybına en uygun işitme cihazını hastamız ile birlikte buluruz ve cihazlarımızı doğru ayarlarız. Hastamızın cihazını seçtikten sonra kulak içi veya kulak arkası olmasına karar vererek kulağının izini alırız. Hastamız cihazını teslim almaya geldiği gün işitme cihazımızı ayarlarız ve ardından işitme cihazımızın kazancına bakmak için R.E.M. testi yaparız. Hastamız 15 günlük cihaz kullanımının ardından hastamıza serbest saha testi yaparak işitme cihazından elde etmiş olduğu ilk kazancı elde ederek hastalarımıza doğru ayar yapıyor ve cihazlarını kullanmalarını sağlıyoruz.